• Wpisów:141
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis:3 dni temu
  • Licznik odwiedzin:12 585 / 485 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Jest mi smutno bo jestem chora
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Dzisiaj jak byłam w pracy widziałam moją koleżankę ze studiów I.P. Za każdym razem jak się na nią popatrzyłam to się uśmiechała. i nic by się nie działo gdyby nie fakt,że ona twierdzi że mnie nie zna. Wszystko przez to,że niby ja coś powiedziałam do niej, a nie powiedziałam. Bo ja nic takiego nie powiedziałam a ona twierdzi że powiedziałam coś co ją obraża czy razi... sama niewiem jak to określic. S... z niej. Bo ja Jej nic nie zrobiłam.
 

 
Wszystko będzie dobrze.
 

 
Jestem nieszczęśliwa.
 

 
Czegoś Ci brak w życiu?
 

 
...radzę skorzystać póki sklep online nie został otwarty.

Zastanawiasz się czasem czy jest sposób aby zacząć zarabiać online, nie inwestując setek tysiecy złotych? Otóż powiem Ci,że jest.Jeśli lubisz modną odzież, a przy okazji chciałabyś zarobić parę groszy do domowego budżetu bez wychodzenia z domu,dołącz do nas!! Dołącz do mojego TEAMU!!!!!!!!!!!!

DLA PIERWSZYCH PIĘCIU OSÓB, KTÓRE SIĘ ZAREJSTRUJĄ KOSMETYKI I SUPLEMENTY DIETY.
Zainteresowanych i chętnych proszę o SMSa na nr 600 774 261 W TREŚCI proszę wpisać praca D
 

 
Niektórzy ludzie cierpią bo myślą, że muszą się dostosowywać
 

 
Syrah ,,Ta czerwona odmiana winorośli, znana także pod nazwą Shiraz, zaliczana jest do tzw. odmian szlachetnych. Najprawdopodobniej pochodzi z Francji, chociaż żywa jest legenda mówiąca, iż winorośl ta została sprowadzona do Francji ze starożytnego miasta Shiraz w Iranie, które słynie z lokalnej specjalności, wina Shirazi. Syrah ma głęboki, ciemny kolor i charakteryzuje się aromatem jeżyny i czarnego pieprzu, oraz nutami anyżu i lukrecji, jeśli grona dojrzewają w klimacie gorącym. Jego cierpki posmak niweluje się poprzez długie leżakowanie w butelce. Pasuje do większości grillowanych potraw oraz jagnięciny i dziczyzny."
 

 
Bez końca mogłabym medytować
 

 
,, Zespół stresu pourazowego (posttraumatic stres disorder, PTSD) jest przykładem na to, jak nasze doświadczenia mogą wpływać na nasz mózg i jak plastyczność mózgu może w wyniku traumatycznych doświadczeń zmieniać nasze reakcje emocjonalne (Arnsten, 1998). W przypadku żołnierzy biorących bezpośredni udział w walkach czy osób wykorzystanych seksualnie wzrasta ich wrażliwość na wskazówki zbliżone do sytuacji, w jakiej się znajdowali, by tym samym chronić ich przed niebezpieczeństwem. W normalnej sytuacji taki mechanizm jest adaptacyjny, gdyż pozwala przetrwać w środowisku. Jednakże w przypadku PTSD reakcją obronną, która mogłaby uratować nas w niebezpiecznej sytuacji, jest znacznie mocniejsza i pojawia się w odpowiedzi na bodźce niezagrażające. Ta właśnie reakcja jest objawem PTSD. Na szczęście dzięki niedawnym badaniom proponowane są nowe i bardziej efektywne terapie pozwalające wyzdrowieć osobom z tym zaburzeniem. Jedne z badań wskazują, że im dłużej objawy pozostają nieleczone, tym mocniejsze są tworzone połączenia nerwowe, a tym samym trudniej jest mózgowi powrócić do normalnego." Philip G. Zimbardo, Robert L. Johnson, Bocian McCann ,, Psychologia. Kluczowe koncepcje"
 

 
Głowa pełna myśli
 

 


Na dworze słońce świeci..
*******
Chciałam coś więcej napisać... może później coś napiszę
 

 


Teoria 5 żywiołów

W następstwie zmieniających się pór roku oraz powiązania pomiędzy cyklem ludzi, opartym przez wieki na pracy w polu, powstała teoria 5 żywiołów i ich zróżnicowanego działania.
Żywioły Drzewa, Ognia, Ziemi, Metalu i Wody osiągają swoje maksimum energetyczne w określonych porach roku. Dzięki tym wspólnym zależnościom starożytni Chińczycy opisywali współdziałanie pomiędzy zachodzącymi zmianami. Porządek życia na Ziemi zgodnego z teorią 5 żywiołów przeniesiono na wiele dziedzin życia.

Drzewo - Kolor zielony, symbol smoka jest żywiołem wątroby i złości.
Ogień - kolor czerwony, symbol słońca jest żywiołem serca i radości.
Ziemia - kolor żółty, symbol ptaka jest żywiołem śledziony, trosk i zmartwień.
Metal - kolor biały, symbol tygrysa jest żywiołem płuc i smutku.
Woda - kolor czarny, symbole księżyc i żółw jest żywiołem nerek i strachu. 

 
Przed chwilą zrobiłam sobie czarną herbatę. Najwyżej nie będę spała. Chyba Was zanurzam takim czymś
 

 
Wypiłam dzisiaj kawę (latte) i czuję się gorzej. Nie mogę pisać o samopoczuciu bo czuję się jeszcze gorzej. Niewiem ... Wypiłam ponad połowę melisy. Chociaż na początku nie wiedziałam co mam wypić czy melisę czy czarną herbatę bo tak się czułam.
 

 
Poznałam Go przez Facebooka. On mnie kocha. Ja cieszę się, że Go mam. Przyjedzie do mnie

  • awatar Gość: ło chłolera un cie kocho przez internet? No to widać dzieci i inne sprawy tez bedzieta mieć prez internet hahahahahahaha
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Moje kochanie odezwało się do mnie
****
Tak ogólnie to sytuacja się poprawiła. Ale jeśli chodzi o moje samopoczucie to od wczoraj czuję się gorzej. Mimo to coś robię lub staram się robić.
 

 
Moje Kochanie gdzie jesteś?
 

 
Chce wyjechać z tego miasta i wyjadę.